Новини

Без категорії Корисні матеріали Корисні новини (бюро)

Всі сайти українською

Переклад сайту на українську, з 16 січня дефолтною версією усіх вебсайтів має бути українська

Із 16 січня 2021 року вся сфера обслуговування зобов’язана перейти на українську мову при спілкуванні з клієнтами й відвідувачами, хіба що останні попросять звертатися до них іншою мовою. Закон України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” зобов’язує компанії всіх форм власності, кожного підприємця, які мають інтернет-ресурси, перекласти їх українською.

Та слід розуміти, що при перекладі російськомовного сайту чи блогу дуже важливо дотримуватися якості. Адже ніхто з власників сайтів не захоче, щоб українська версія електронного ресурсу була низької якості, що безумовно знижуватиме його репутацію і вагу. Розробка україномовної версії сайту – це не тільки витрати, але й збільшення трафіку та продажу шляхом залучення користувачів, які при пошуку використовують запити українською мовою. Щоб українські користувачі заходили на сайт і активно використовували його, радили своїм друзям та знайомим дуже важливо бути впевненим, що все буде перекладено на професійному рівні.

Що дає якісний переклад сайту?

  • Кращу оптимізацію у пошукових сервісах
  • Збільшення рейтингу відвідуваності ресурсу
  • Грамотну адаптацію web-сторінки під конкретну цільову аудиторію
  • Високу монетизацію при правильному використанні інших методик SEO оптимізації
  • Гарні репутацію і статус електронного ресурсу

Бюро перекладів «А.В.С.» протягом багатьох років надає перекладацькі послуги, зокрема перекладає різні види web-ресурсів з російської на українську і навпаки. Ми гарантуємо відповідальний підхід, професійний переклад тексту будь-якої тематики та складності, починаючи від літературного та закінчуючи складним науково-технічним. У нас працює багато перекладачів, які мають значний практичний досвід перекладу. Вони повністю відповідають за високий рівень виконання поставленого перед ними завдання.

Так чому ж переклад блогу чи сайту українською мовою важливий для вашого бізнесу?

В першу чергу, потенційний клієнт знайомиться із сайтом компанії. Якісна веб-сторінка збільшує шанси лояльності користувача в рази. Переклавши свій сайт українською ви розширите цільову аудиторію, що, в свою чергу, дозволить збільшити конверсію. Наразі конкуренція в україномовному сегменті все ж таки поки що менша, ніж у російськомовному, а це дозволить вам швидко отримати позитивний результат по трафіку та окупити інвестиції.

В законі немає детальної інструкції щодо того, яким чином має бути здійснений переклад сайту українською мовою, проте є вимога, що україномовна версія сайту повинна бути дефолтною, тобто завантажуватися за замовчуванням, і кількість контенту українською мовою повинна перевищувати іншомовні версії. Існує декілька шляхів привести сайт у відповідність до закону про мову:

  • здійснити переклад власними силами;
  • виконати автоматичний переклад текстів сторінок сайту, а потім відредагувати всю інформацію;
  • скористатися послугами копірайтерів;
  • звернутися до бюро перекладів.

Який шлях обрати вирішувати вам, але ми радили би не витрачати свій час і сили на самостійну адаптацію ресурсу, а звернутися за допомогою до бюро перекладів. Адже недостатньо лише перекласти сайт із російської на українську мову. Потрібно адаптувати до україномовної версії інструменти комунікації, сервісні повідомлення, рекламу… Враховуючи все вищезазначене, оптимальним рішенням буде замовити професійний переклад сайту.

Буквально перекласти текст на сайті – це точно не до нас. Онлайн перекладачі цілком впораються, але видадуть сумнівної якості текст. В цьому випадку не уникнути ляпів, які носії мови точно не залишуть непоміченими .

Наше бюро здійснює переклад сайту на високому рівні з урахуванням юридичних та правових норм. Ми враховуємо специфіку порталу, підбираємо відповідну термінологію при перекладі. Гумористичний сайт, блог про красу або інформаційний діловий сайт будуть відрізнятися за стилістикою досить серйозно.

Україномовний сайт – це швидкий та ефективний спосіб отримати додатковий цільовий трафік, який буде конвертуватися в продажі ваших товарів і послуг.