Додаткові послуги

Додаткові послуги

Окрім послуг письмового й усного перекладу, Бюро перекладів А.В.С. пропонує своїм клієнтам додаткові послуги, серед котрих:


• Засвідчення перекладів печаткою бюро;
• Нотаріальне засвідчення перекладів;
• Легалізація;
• Доставка документів.


Для оцінки вартості робіт і отримання детальнішої інформації просимо залишити заявку. Наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом.

Засвідчення перекладів печаткою бюро — це офіційне підтвердження правильності перекладу і підпису перекладача.


Засвідченню підлягають всі види документів та іншої інформації, якщо переклад виконувався штатними перекладачами А.В.С.


Переклад може підшиватися до оригіналу, копії або скан-копії. На ньому ставиться засвідчувальний напис, підпис перекладача і печатка перекладацького бюро.

Нотаріальне засвідчення — це засвідчення нотаріусом перекладу документа з наданням йому офіційності для його подальшого подання до державних органів, легалізації тощо.


Нотаріально засвідчуються документи, оригінали яких оформлено належним чином. На документах, виданих іноземними державними органами, повинна стояти печатка “апостиль” або штампи консульської легалізації.


Правильність копій документів українського походження засвідчується нотаріусами за умови, що документи за своєю формою і змістом не суперечать закону.


Офіційно засвідчити переклад можливо у такі способи:
• засвідченням підпису перекладача (переклад підшивається до оригіналу документа);
• нотаріальним засвідченням копії і підпису перекладача (переклад підшивається до копії документа, а нотаріус засвідчує відповідність копії оригіналові).

Легалізація документів потрібна у випадку, якщо ви маєте намір користуватися документом за кордоном, зокрема в країнах, з якими Україна не має двосторонніх угод про взаємне визнання документів.


В легалізації немає потреби при користуванні документами в країнах СНД, Польщі та деяких інших країнах. Проте в більшості країн Європи українські документи без легалізації застосовуватися не можуть.


Існує два види легалізації: апостиль і консульська легалізація. Різні документи і різні країни вимагають окремих видів легалізації. Детальніше про це ви можете дізнатися під час оформлення замовлення.

Контрактним клієнтам Бюро перекладів А.В.С. надає безкоштовну послугу доставки документів у межах м. Києва. Доставка в інші регіони України і за кордон здійснюється за рахунок клієнта з залученням служб кур’єрської доставки.


Всі документи доставляються разом з відповідними бухгалтерськими паперами (рахунком, актом виконаних робіт тощо).


Оскільки кур’єр тільки доставляє або приймає від вас документи/переклади, рекомендуємо заздалегідь з’ясовувати всі потрібні питання з менеджером Бюро перекладів А.В.С.

Login

Lost your password?