Корпоративне навчання

Багато керівників розуміють: успіх бізнесу залежить не тільки від комфортного робочого місця, новітніх технологій та прогресивної стратегії. Це також постійна робота зі співробітниками – підвищення їх компетентності у вирішенні робочих питань, комунікація цілей компанії, тощо. 

Шлях до розвитку кожного бізнесу полягає також у його географічному розвитку, тобто розповсюдженню на міжнародні ринки. Щоб конкурувати з іноземними компаніями, не тільки керівник, а й персонал, мають володіти іноземною мовою. Саме у корпоративному навчанні англійської, як найбільш розповсюдженої, а також іншим іноземним мовам і полягає основна ідея нашого мовного центру.

У Мовному Центрі АВС ми навчаємо фінансистів, юристів, HR, IT та інших спеціалістів іноземним мовам та допомагаємо компаніям відкривати для себе нові перспективні ринки. Ми проводимо ефективні інтерактивні заняття, як у форматі offline, так і online. Висока якість занять гарантується успішним 26-річним досвідом роботи нашої компанії у сфері навчання, тренінгів та перекладів, підтвердженою міжнародною сертифікацією ISO 9001:2008.

У чому ж, все-таки, полягають плюси саме корпоративних курсів іноземної мови?

Спеціалізація


Співробітники отримують тільки ту інформацію, знання, навички та лексику, яка потрібна їм для подальшої роботи у вашій компанії. Якщо базові знання студентів дозволяють, то викладач може опустити базовий матеріал, відразу, почавши з галузевих термінів та висловів.

Ефективність


Програма переслідує конкретні цілі, що дозволяє оцінювати її результативність, аналізувати успіхи співробітників та при необхідності вносити коригування.

Конкурентоспроможність


Вона миттєво підвищується, якщо крім роботи пліч-о-пліч, люди пов’язані ще якоюсь спільною справою (наприклад, навчанням). Згуртованість такої команди зазвичай сильно виділяється порівняно з іншими.

Лояльність


Виграє не тільки «зовнішня» сторона, але й «внутрішня». Співробітники цінують турботу про них й підсвідомо вкладають більше сил та праці у виконання своїх обов’язків.

Навчання англійській мові має бути ефективним. Це аксіома для компанії, яка дбає про те, щоб її співробітники розвивали власний потенціал та прогресували в професійній діяльності. Тому крім загальних програм з вивчення англійської ми створили вузькоспеціалізовані програми, що дозволяють вивчати тільки найнеобхідніший галузевий матеріал, та допоможуть у короткі терміни підвищити свій професійний рівень англійської. 

Тут ви можете детальніше ознайомитись з найпопулярніші напрямами корпоративного навчання

Програми на замовлення

Часом стандартних питань недостатньо для досягнення певних цілей компанії замовника. Справа не тільки у галузі, в якій працює компанія, але також у її клієнтах. Компанія, що надає, наприклад, юридичні послуги може мати клієнтів як з галузі медицини, так і машинобудівництва. 

У такому випадку радимо звернути увагу на програми на замовлення або так звані tailor–made programmes. Такі програми створюються індивідуально, враховуючи особливості вашої компанії. 

Також на замовлення складаються програми з вивчення французької, німецької, іспанської та інших мов. 

В основі tailor–made programmes чіткі цілі замовника. Наші спеціалісти допомагають визначитися з ними, якщо компанія сама ще не зорієнтувалася, але питання корпоративної англійської постало перед нею особливо гостро.

Переваги програм навчання, виконаних на замовлення:

  • Цілеспрямоване вивчення потрібних слів та фраз;
  • Влучне потрапляння в Tone of voice компанії;
  • Гнучкість та варіативність наповнення курсу;
  • Різноманітність компіляцій програм;
  • Економія часу та грошей для засвоєння мовного матеріалу;
  • Стовідсоткова орієнтація на потреби компанії-замовника.

Як замовити програму з англійської?

Для детальної консультації надсилайте ваші запитання за адресою info@abccenter.kiev.ua. Наші консультанти допоможуть підібрати оптимальну програму для ваших співробітників, враховуючи ваші потреби та цілі. Максимальний результат у вивченні мови стає досяжним, коли є мета, бажання та кваліфіковані викладачі, які знають, що саме потрібно вашій компанії на шляху до якісної корпоративної англійської.