Наші викладачі

Багаторічне лідерство Центру А.В.С. на ринку зумовлене ретельним підбором персоналу. Адже наші викладачі є найціннішим скарбом. Наші вчителі не лише мають міжнародні сертифікати, такі як FCE, CAE, CELTA, IELTS, TOEFL, GRE, але й пройшли стажування за кордоном. Наш Центр також радий співпрацювати з кращими носіями мови, які мають досвід викладання та відповідну освіту.


Вивчення мови не зупиняється ніколи, тому ми заохочуємо наших викладачів до постійного підвищення своєї кваліфікації. Методичний відділ Центру розробив 11 обов’язкових методичних тренінгів для наших вчителів, які допомагають їм стати професіоналами своєї справи.

Велику увагу Центр A.B.C приділяє інноваціям у сфері вивчення іноземних мов. На наших заняттях ми намагаємося використовувати всі новітні технології та сучасні ресурси. Наш методичний відділ регулярно проводить семінари щодо використання сучасних технологій. Ми використовуємо платформу для персональних додаткових тренувань наших студентів та онлайн-проект для підготовки домашніх завдань.

Професіоналізм наших викладачів – наш пріоритет. Саме тому ми забезпечуємо наших вчителів персональним методичним коучингом, під час якого вони можуть зустрітись із методистом. Так ми сприяємо тому, що кожен вчитель отримує необхідну підтримку під час підготовки до занять. Методисти регулярно проводять контроль якості, відвідуючи заняття та окреслюючи основні моменти подальшого розвитку.

Для підтримки мовної компетенції наших викладачів, а також щоб заохочувати їх до подальшого мовного розвитку, центр А.В.С. розробив спеціальне тестування персоналу, яке відбувається двічі на рік. Тестування відбувається у форматі Кембріджського Міжнародного Іспиту СPE. Викладачі також можуть підготуватись до цього екзамену, відвідуючи спеціально розроблені курси СPE під керівництвом наших провідних спеціалістів.
+

мов для вивчення
та перекладу

роки досвіду
на ринку
k
корпоративних та приватних клієнтів
+
потоків