Історія А.B.С.

Вітаємо! Ми – центр іноземних мов А.В.С.

Центр іноземних мов А.В.С. має 25-річну історію, яка охоплює події як організаційного, так і іміджевого характеру. Центр “А.В.С.”, зі спеціалізацією на послугах перекладу і навчання іноземним мовам, почав свою діяльність у 1995 році як внутрішній підрозділ однієї з науково-дослідних установ Києва. У 1997 році Центр “А.В.С.” відокремився як суб’єкт підприємницької діяльності, а в 1998 році отримав статус юридичної особи і був зареєстрований як приватне підприємство. З 2000 року А.В.С. є постійним членом Європейської Бізнес Асоціації.

Професіоналізм А.В.С. не залишається непоміченим і закордоном: у 2001 році А.В.С. підписує низку угод на послуги перекладу з іноземними компаніями, які знаходяться у США, Канаді, Франції, Великобританії, Данії та інших країнах. З огляду на потужний розвиток обох основних напрямків діяльності (переклади і навчання мовам) було ухвалено рішення про їхнє чітке розмежування, у результаті чого в 2002 році було створено окреме підприємство Бюро перекладів “А.В.С.”. Одночасно активно розвивається ще один напрям – тренінгові послуги. Було створено ПП “А.В.С. Тренінг Центр”. У трьох потужних напрямках Групи (переклади, навчання мовам, тренінги) працюють біля 150 штатних співробітників, не рахуючи численних фрилансерів. У такий спосіб було створено одну з найбільших в Україні групу перекладачів, викладачів і тренерів – справжніх майстрів своєї справи.

У листопаді 2008 року створена дисконтна програма “Крок назустріч”, яка допомагає клієнтам А.В.С. оптимізувати витрати на послуги перекладу. “Крок назустріч” користується значним успіхом і допомагає як А.В.С., так і клієнтам подолати кризу. У листопаді 2013 року була застосована і сертифікована система управління якістю Групи компаній “А.В.С.” у сфері усного і письмового перекладів, навчання іноземним мовам відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2008. Міжнародним сертифікаційним органом «SGS» Групі компаній “А.В.С.” був виданий Сертифікат відповідності вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008 (сфера сертифікації: усний і письмовий переклад, навчання іноземним мовам).

Досвід

Ми маємо 19-річний досвід викладання іноземних мов (30, включно з рідкісними мовами) для корпоративних клієнтів.

Сертифікація

Усі викладачі Центру мають не лише дипломи державного зразка, але й міжнародні сертифікати (CPE, CAE, FCE, TOEFL, CELTA);

Практика з носіями мови

До навчального процесу залучено носіїв мови з відповідною освітою за спеціалізацією.

Програми

Програми навчання — унікальні, розроблені професійною командою методистів відповідно до потреб клієнта.

Матеріальна база

Потужна матеріальна база Центру містить значну кількість різноманітних навчальних курсів для кожного рівня і понад 1000 відео та аудіоматеріалів.

Розробка програм

Ми розробляємо і постійно розширюємо спеціальні цільові мовні програми і тренінги

Безкоштовне тестування

Ми проводимо безкоштовне тестування, у тому числі на сайті Центру або з виїздом викладача до клієнта.

Пробне заняття

Ми пропонуємо пробні заняття, які дають можливість правильно обрати програму і викладача