Новини

Без категорії Корисні матеріали Корисні новини (школа)

Володіння іноземною мовою – необхідна професійна навичка

Вивчати іноземні мови зараз стає дедалі популярнішим та все більш необхіднішим. Люди хочуть бути освіченішими, й іноземна мова є невід’ємною частиною цієї освіченості.

Але вивчення іноземної мови може стосуватися не тільки вашого особистого бажання. Знання англійської чи будь якої іншої іноземної мови потрібне не тільки, щоб саморозвиватись або подорожувати. Володіння іноземними мовами є невід’ємною частиною як кар’єрного успіху кожного співробітника, так і розвитку компаній у цілому. Багато сучасних організації часто відправляють своїх співробітників до Англії, США, Франції, або Німеччини для підвищення кваліфікації, обміну досвідом або встановлення ділових зв’язків. І тут потрібне не тільки тільки знання англійської чи будь якої іншої іноземної мови, а й можливість ефективно комунікувати у професійному середовищі.

Багато керівників розуміють: успіх бізнесу залежить не тільки від комфортного робочого місця, новітніх технологій та прогресивної стратегії. Це також постійна робота зі співробітниками – підвищення їх компетентності у вирішенні робочих питань, комунікація цілей компанії, тощо. Шлях до розвитку коженого бізнесу полягає також у його гегографічному розвитку, тобто розповюдженню на міжнародні ринки. На шляху до підкорення іноземних ринків стоїть не мало перешкод, одна з найважчих до подолання – це мовленневий бар’єр. Щоб конкурувати з іноземними лідерами, не тільки керівник компанії, а й персонал мають володіти галузевою іноземною мовою або хоча б бізнес англійською. Саме у корпоративному навчанні англійській , а також іншим іноземним мовам і полягає основна ідея нашого мовного центру.

Мовний Центр АВС – надійна та досвідчена компанія. Ми навчаємо фінансистів, юристів, HR, IT та інших спеціалістів іноземним мовам та допомагаємо компаніям відкривати для себе нові перспективні ринки. Іноземна мова – це прикладний інструмент, оволодіти яким може кожен. І ми знаємо, як привести вас до мети. Школа АВС – один з лідерів навчання іноземним мовам в Україні. Наші клієнти – відомі міжнародні та українські компанії, Посольста, банки, що представлені як у Києві, так і в більш ніж 30 містах України.

Помітною особливістю АВС є те, що ми працюємо тільки із висококваліфікованими викладачами, які мають вищу галузеву освіту та володіють англійською мовою на професійному рівні. Це підтверджується сертифікатами про складання престижних міжнародних іспитів (IELTS, TOEFL, CAE, CPE, CELTA). Крім того усі викладачі проходять серію внутрішніх тренінгів, що дозволяє їм вдосконалити їхні технічні, методичні та лінгвістичні навички. Ми не йдемо на компроміси з якістю та не працюємо по шаблону. Ми створюємо власні освітні продукти, постійно розвиваємо та вдосконалюємо нашу команду. Ми формуємо середовище, яке дозволяє розкрити потенціал як викладачів, так і учнів. Ми постійно вчимося самі та охоче ділимося знаннями.

У чому ж, все таки, полягають плюси саме корпоративного навчання англійської або ж іншої іноземної ммови?

  • Економія

Сил, часу та коштів співробітників. А також нервів керівництва й ресурсів компанії. Ефективність, продуктивність та прибуток компанії підвищуються, а бюджет на навчання зафіксований – є можливість розрахувати витрати.

  • Спеціалізація

Співробітники отримують тільки ту інформацію, знання, навички та лексику – яка потрібна їм для подальшої роботи у вашій компанії. Якщо базові знання студентів дозволяють, то викладач може опустити прості для їх розуміння речі, відразу почавши рухатися далі, з більш вузькою спрямованістю.

  • Ефективність

Програма переслідує конкретні цілі, що дозволяє оцінювати її результативність, при необхідності вносити коригування. Керівництво має можливість аналізувати як успіхи співробітників, так і досягнення фірми (зростання прибутку, розширення мереж збуту).

  • Регулярність

Часто відсутність прогресу пояснюється нерегулярністю самостійного навчання. Якщо ж корпоративні заняття англійською організовані в офісі компанії чи безпосередньо у самій мовній школі, то займатися за графіком стає значно простіше.

  • Конкурентоспроможність

Вона миттєво підвищується, якщо крім роботи пліч-о-пліч люди пов’язані ще якоюсь спільною справою (наприклад, навчанням). Згуртованість такої команди зазвичай сильно виділяєтся порівняно з іншими.

  • Лояльність

Виграє не тільки «зовнішня» сторона, але й «внутрішня». Співробітники цінують турботу про них й будуть намагатися більше сил та праці вкласти у виконання своїх обов’язків, краще реалізуються та покажуть відмінні результати не тільки у навчанні, а й у своїй професійній діяльності.

У Мовному Центрі АВС ми використовуємо систему змішаного навчання (blended learning), яка передбачає регулярні заняття із викладачем (online або offline через якісні, інтерактивні додатки (Zoom, Skype, Webex, Microsoft Teams, Tixio та інші платформи, в залежності від політики безпеки компанії-замовника). Ми проводимо ефективні інтерактивні заняття, як у форматі offline, так і online. Висока якість занять гарантується успішним 25-річним досвідом роботи нашої компанії у сфері навчання, тренінгів та перекладів, підтвердженою міжнародною сертифікацією ISO 9001:2008. Комплексна система blended learning також включає в себе презентацію та активізацію матеріалу на вебінарах, а також на граматичних, розмовних та ігрових клубах з подальшою можливістю закріплення матеріалу на online-платформі ABC to learn (http://online.abc-center.com.ua/). Платформа доступна на різних пристроях й дозволяє відпрацьовувати нову лексику за допомогою виконання різних видів вправ.

Відвідавши АВС ви навчитеся:

* Вільно володіти іноземною мовою.

* Почнете сприймати іноземну мову на слух.

* Навчитеся думати як носії мови.

* Позбудетеся страху спілкування іноземною.

* Навчитеся правильній вимові.

* Розкладете усі отримані знання по поличках.

Вільне володіння іноземною – необхідна професійна навичка, що має чимало особливостей. Як написати діловий лист англійською? Як правильно вести бізнес переговори з іноземними колегами? Надавати послуги найвищого рівня будь-якою мовою? Про це розкажуть у Мовному Центрі ABC!