Новини

Корисні матеріали Корисні новини (школа)

Розмовні клуби для дітей з носієм мови: данина моді чи реальна можливість покращити навики розмовної англійської?

Уроки англійської для дітей: які перспективи?

Для свідомих батьків питання «навіщо англійська?» вже не стоїть. Кожен знає, що в сучасному світі англійська мова – це передумова успіху, шлях до перспективної роботи й гарної посади. Англійська відкриває кордони для праці та дозволяє почуватися впевнено в будь-якій іноземній компанії. Чим раніше почати вчити цю мову, тим легше потім інтегруватися в міжнародне товариство. Мозок дитини швидко сприймає великі обсяги інформації. Це відомо і людям, які опанували англійську в дорослому віці, і викладачам. Якщо почати вчити англійську в дитинстві, то вже в юному віці ваша дитина матиме значний мовний прогрес порівняно з однолітками. Найкраще вчитися у кваліфікованого викладача, для якого ця мова рідна.

English Club: розмовний клуб з носієм мови

Знання засвоюються під час діалогу. Жваве спілкування в поєднанні з інтерактивними завданнями – це та комбінація, котра дозволяє викладачу утримувати увагу дитячої аудиторії. Наші викладачі з English Speaking Club використовують комунікативний підхід, щоби налагодити контакт з учнями та зробити так, щоби вони почувалися вільно під час занять. Англійська для дітей часто буває складною саме тому, що учням важко подолати мовний барєр та змусити себе заговорити англійською невимушено і без тиску. А вчителі, для котрих англійська не є рідною, не завжди відчувають, коли варто й далі комунікувати англійською та не переходити на рідну мову. На уроках English Speaking Club цієї проблеми не існує. Дитина відразу потрапляє в англомовне середовище і швидко до нього адаптується. Вчиться доносити свою думку до інших англійською мовою, не соромлячись помилок. Досвідчені викладачі створюють на заняттях дружню атмосферу, яка містить в собі інтенсивне навчання англійської мови.

Чому навчить дітей English Speaking Club?

Насамперед впевненості в своїх силах. Стимулює бажання вивчати далі не тільки англійську, але й інші іноземні мови. Тому що англійська для дітей з носієм мови – це не данина моді, а необхідність для батьків, які хочуть, щоби їхні нащадки були успішними. Але крім цих глобальних цілей на наших заняттях ми реалізуємо і тактичні завдання, які інтегрують учнів в англомовне середовище. Ми пропонуємо лише сучасні та актуальні теми, які допоможуть вирішити низку наших основних завдань, а саме:

розширення словникового запасу,

подолання мовного бар’єру,

покращення вимови,

полегшення сприйняття на слух,

знайомство з культурою країни,

веселе проведення часу в компанії одноліток,

захоплення англійською мовою на довгі роки.

Перші досягнення у навчанні

Одним з перших і важливих результатів розмовного клубу з носієм мови для дітей буде відкритість можливостям. Новій інформації. Мова не тільки про сухі факти з підручників. Діти, які вивчають англійську мову з носієм, швидше починають читати книжки, слухати музику та дивитися мультфільми мовою оригіналу. Значить і краще інтегруються в англомовне середовище. Вони здатні оперативніше знайти інформацію (за їхніх однолітків) та швидше зорієнтуватися в різноманітті англомовних навчальних ресурсів (з будь-якої дисципліни). Покращуються не лише мовні навички, але й здібності до засвоєння інформації.

English Speaking Club – це результативна комунікація

Англійська для дітей з носієм мови – це продуктивне навчання, яке збагатить лексикон новими словами і виразами, розвине мислення та покращить показники з інших предметів. Ваша дитина нарешті потоваришує з живою англійською мовою та позбудеться стереотипів, що навчання – це нудний процес, якого треба уникати. Про це подбають наші кваліфіковані викладачі-методисти, носії англійської. Їхній професіоналізм та гарні комунікативні навички зроблять для вашої дитини процес онлайн-навчання в English Club захопливим та інтерактивним.