Новини

Корисні матеріали Корисні новини (школа)

Розмовні клуби з носієм з підготовки до усної частини іспиту IELTS: в чому унікальність і гарантія успіху?

Що таке іспит IELTS, і чому він потрібен?

За таємничою абревіатурою IELTS прихована відома міжнародна система тестування. Звучить англійською вона як International English Language Testing System. Ця система створена відомими науковими, освітніми й культурними центрами: The British Council, Cambridge English Language Assessment та IDP: IELTS Australia. Власники сертифікату IELTS мають змогу навчатися та працювати більш ніж в 140 країнах світу, серед яких є Австралія, Велика Британія, Нова Зеландія, США та інші розвинуті країни. Екзамен складається з двох модулей – академічного та загального.

Академічний модуль призначений для тих, хто планує вступити до університету або на програму МВА за кордоном. Загальний модуль призначений для людей, котрі збираються мігрувати до англомовних країн, отримати там освіту та влаштуватися на роботу. Підготовка до екзамену з англійської є важливим етапом на шляху до вашої мети. Та який би модуль ви не обрали, його розмовна складова відіграє велику роль для здобуття високого балу. Розмовний іспит IELTS зазвичай складають в окремий день – до читання, аудіювання та письма. Як пройти це випробування?

Підготовка до IELTS з носієм мови – перший крок

Компетентність викладачів і атмосфера під час заняття грають велику роль у процесі підготовки до усної частини IELTS. Вміння розговорити людину, яка соромиться розмовляти англійською – це складова професіоналізму викладача. Тандем носія мови і методиста дозволяє швидко:

  • дізнатися секрети та стратегії успіху під час складання IELTS,
  • подолати знервованість перед розмовою з екзаменатором,
  • позбавитися мовного бар’єра і як наслідок покращити Band Score (загальний бал).

Чому розмовний клуб продуктивний?

Наш мовний центр приділяє велику увагу якості комунікації між учнями та викладачами. Розмовний клуб з підготовкою до усної частини IELTS поєднує кваліфікованість носія англійської з досвідом сертифікованого та вузькоспеціалізованого викладача-методиста, який готує учнів саме до цього іспиту.

Важливо, що групи для підготовки до IELTS з носієм невеликі за складом. Це дозволяє встановити більш ефективну комунікацію між учасниками клубу та носієм. Допомагає активно тренувати мовні моделі, правильно будувати відповіді на питання, котрі будуть на іспиті. Ще один значущий показник – формування нового вокабуляра, який знадобиться під час складання іспиту (і не тільки).

5 переваг підготовки до IELTS в нашому розмовному клубі

Що на вас чекає в «ABC» при відмінному балансі «ціна-якість»? На заняттях клубу з носієм англійської ви:

– Вивчите необхідну лексику за тематикою IELTS;

– Отримаєте вдосталь розмовної практики;

– Будуватимете граматично правильні конструкції;

– Виражатимете думки точно та вільно;

– Отримаєте практичні поради для побудови успішної відповіді на іспиті.

Які теми обговорюють з носієм учасники клубу?

Підготовка до розмовної частини IELTS відбувається в невимушеній атмосфері. Але це не скасовує того факту, що досвідчені викладачі-носії послідовно ініціюють розмови на актуальні та цікаві теми, які найчастіше зустрічаються на цьому іспиті.

Головний вектор занять – розвиток навичок говоріння та розширення словникового запасу. Учасники розмовного клубу охоче говорять про чимало тем, адже це щире та пізнавальне навчання, спрямоване на мовний розвиток і успішне складання іспиту.

Серед питань на занятті клубу є наступні:

– люди: сім’я, друзі, риси характеру тощо;

– предмети: особисті речі, одяг, комп’ютерна та побутова техніка;

– захоплення та інтереси: спорт, вільний час, читання, фільми, подорожі тощо;

– навчання та робота: специфіка та цікаві ситуації.

– бізнес: компанії та реклама, комунікація з клієнтами й партнерами;

– навколишнє середовище: урбаністика та природа;

– місця: міста, архітектура, парки тощо;

– події: свята та святкування, особисті та державні, рішення.

Готуватися до розмовного іспиту IELTS – просто

Долучайтеся до розмовного клубу «ABC» та практикуйте усну англійську разом з носієм цієї складної, але такої захопливої мови. Всі зайняття в клубі спрямовані на те, щоби іспит IELTS ви склали с першого разу, і це наблизило вас до омріяної мети.