Новини

Корисні новини (школа) Корисні матеріали

Граматичний клуб

Якщо того, хто вчить англійську розбудити вночі та спитати «Що вас лякає найбільше?», то в 90% випадків відповідь буде: «Граматика». Складні граматичні конструкції – потужний виклик, коли вчиш мову, що абсолютно не схожа на твою рідну. Статистика мовних шкіл, доводить: у студентів особливо напруженими бувають стосунки з часом та дієсловами. В різноманітті англійських видо-часових форм дієслів легко загубитися, а потім і розгубитися під час виконання тесту чи спілкування з носієм англійської.

Мрія вільно розмовляти англійською мовою стане досяжною лише в одному випадку – коли ви навчитеся використовувати граматичні конструкції автоматично. Не замислюючись зайвий раз над потрібним словом. Для цього варто позбавитися упередженості щодо граматики та страху помилки. В цьому вам допоможуть досвідчені викладачі, які зроблять все, аби ви правильно розмовляли англійською мовою.

Приклад продуктивної роботи зі студентами – граматичний клуб, котрий проводить наш викладач Ельдар Канатаєв. На його заняттях складна англійська граматика стає ближчою та доступнішою для розуміння. Зокрема нещодавно Ельдар провів заняття «Пасивний стан дієслова: форми та використання», де на практиці розкрив для студентів всі особливості цієї граматичної категорії.

Але, і це добре відомо викладачам мовного центру ABC, для того, щоби студенти засвоїли матеріал, недостатньо тільки виконати кілька вправ. Тому урок про пасивний стан дієслова був поділений на смислові блоки. Спочатку короткотривала частина, коли студенти та викладач налагоджують неформальну комунікацію.

Потім в процесі дискусії в режимі «питання-відповідь» розвязуються актуальні питання, повязані з активним та пасивним станом дієслів. У студентів формується чітке уявлення про таку граматичну категорію, як пасивний стан. Для засвоєння теорії викладач Ельдар переходить до роботи з Conversation Cards, та в інтерактивному онлайн-режимі стимулює студентів до полілогу.

У студентів складається враження, що вони беруть участь в легкому квесті. Це перетворюється на цікаву гру. Своєрідний інтелектуальний виклик. Час минає швидко, і в кінці заняття студенти мали сформоване стійке та правильне розуміння теми «Пасивний стан дієслова: форми та використання», яка була розглянута на зайнятті.

Цей приклад успішної роботи з аудиторією – один з багатьох в практиці мовного центру АВС і граматичного клубу. Той випадок, коли слово «граматика» стає звичним, добре знайомим та осяжним. Викладачі нашого клубу спеціалізуються саме на граматиці. Працюють зі студентами, які мають рівні B1-C1. Будь-які тонкощі граматики легко засвоїти, коли заняття проходять в цікавій інтерактивній формі (з використанням аудіо- та відеоматеріалів та ігор) та перетворюють теоретичні знання в мовні навички.

Що на вас чекає на заняттях Клубу граматики?
  • Дискусійний яскравий формат;
  • Використання Conversation Cards;
  • Мовні вправи, що не дадуть занудьгувати;
  • Складні теми простими словами;
  • Смислові блоки для граматичних тем;
  • Засвоєння сталих виразів;
  • Занурення в стихію англійської;
  • Приємне спілкування повсякчас.

Інтерактивна форма клубу робить заняття ефективними. Зазвичай студентам важко утримувати увагу в форматі «онлайн» більш ніж 15 хвилин, особливо коли мова йде про граматичні конструкції. Але викладачі нашого мовного центру до цього готові. Всі матеріали та методичні розробки адаптовані до онлайн-занять.

Досвідчені викладачі враховують специфіку сприйняття складних тем в режимі дистанційних уроків. Тому найскладніші теми в граматиці розглядаються ретельно, та жваво. Згодом це дозволить вам використовувати граматичні конструкції правильно та автоматично, не замислюючись над їхньою правильністю. Ви розмовлятимете англійською вільно та впевнено. Це і є метою нашого Граматичного Клубу Приєднуйтеся!