Новини

Корисні новини (школа) Корисні матеріали

10 стимулів для вивчення іноземної мови

Кожен, хто вчив іноземну мову, в певну мить відчував брак мотивації та бажання загальмувати. Або ж кидав навчання та згодом намагався надолужити втрачений час, через що отримував стрес. Щоби ви не потрапили в таку ситуацію, ми підготували для вас 10 блискавичних стимулів, які нагадають, для чого ми вчимо іноземні мови, на радість собі та іншим.

  1. Допомога в роботі. Стимул, який є рушійною силою для багатьох з нас. Знайти гарну роботу або отримати підвищення часто дуже складно, якщо ви не володієте англійською мовою на високому рівні. В сучасних реаліях краще знати як мінімум дві іноземної мови, щоб впевнено почуватися на ринку праці.
  2. Розвиток мозку. Науковці вже давно довели, що вивчення іноземних мов покращують пам’ять та навіть сприяють покращенню орієнтації на просторі, оскільки таке навчання пов’язане з лімбічною системою мозку. Це значить, що і ризик захворіти на хворобу Альцгеймера стає набагато меншим.
  3. Приємні подорожі. Мандри ваблять людей. Хоча далеко не всі обирають долю професійних мандрівників, але принаймні відпустка – це те, що необхідно всім. Багато хто воліє проводити відпустку за кордоном. Щоби вона стала комфортною, варто знати англійську. Тоді в більшості країн ви швидко порозумієтеся з персоналом готелю та місцевими мешканцями.
  4. Праця за кордоном. Ще один стимул, який можна назвати надпотужним. Якщо ви плануєте працювати за кордоном, то іноземна мова – це найперша умова працевлаштування в надійну компанію, нарівні з професійними знаннями.
  5. Багато розваг. Людина створена не тільки для праці, але й для розваг. Та часто в нашому динамічному світі локальних розваг буває недостатньо. Хочеться дивитися цікаві фільми, грати в нові ігри, читати світові книжкові новинки. Найпростіше це робити мовою оригіналу (здебільшого англійською), бо для перекладів потрібен час.
  6. Нові знайомства. Коли хочеться розширити географію знайомств, то найпростіше це зробити тим, хто знає англійську. Неважливо, як вони її вивчили: ходили в мовну школу, чи вчилися онлайн. Але результат має виправдати надії та допомогти вільно спілкуватися з іноземцями та іноземками.
  7. Міжкультурні навички. Ми живемо у власній культурі, маємо певні звички. Але цікавість до світу неможливо вгамувати. Наразі, щоби бути успішним в кар’єрі та цікавим в різних колективах, варто знати про різні культурні особливості інших народів та країн. В цьому плані іноземна мова є першим важливим кроком для пізнання.
  8. Підвищення креативності. Як це не дивно, але навчання мовам стимулює креативність. Ми вивчаємо не тільки сталі граматичні схеми, синтаксис та лексику, але вчимося комбінувати слова по-іншому, що може викликати появу нових ідей.
  9. Саморозвиток. Вдосконалюватися в різних сферах, як людина і як професіонал – це глобальна мета. Нові знання і нова мова становлять собою лише частину саморозвитку, але без них в сучасному світі неможливо обійтися.
  10. Впевненість в собі. Знання іноземних мов, особливо англійської, додає суттєвої впевненості. Ви знаєте, що досягли рівня, потрібного, щоби почуватися освіченою та мобільною людиною. Працювати та відпочивати в різних країнах та не відчувати дискомфорту через те, що володієте мовою.

Якщо ви наступного разу запитаєте себе «навіщо мені англійська», будь-який з цих пунктів нагадає вам про те, як важливо в наш час вчити іноземні мови. Чому не варто робити паузу в процесі навчання з надією, що ви швидко потім засвоїте пропущений матеріал. Та щоби вдвічі посилити користь від навчання мові, вивчайте її інтерактивно – в режимі гри та з кваліфікованими викладачами. Неважливо, де ви мешкаєте – Київ, чи інший населений пункт України, – якісне онлайн-навчання доступне всім.