Новини

Корисні новини (бюро) Корисні матеріали

Переклад з однієї іноземної мови на іншу

Ми із гордістю можемо сказати, що виконуємо переклади будь-якої складності. І це твердження стосується не тільки перекладів з іноземної мови на українську, але з іноземної на іноземну, наприклад, з французької на італійську. Яким чином відбуваються такі переклади, яка їх вартість і які особливості? Розповідаємо детальніше.

Як відбувається переклад з іноземної на іноземну?

На практиці такі завдання зустрічаються досить часто, і як приватні, так і корпоративні клієнти іноді потребують отримання подібних перекладів. Безумовно це must have для компаній, у яких є бізнес-процеси з іноземними підприємствами.

Є два варіанти такого перекладу:

  •  із проміжним перекладом на українську;
  • переклад одразу на іноземну.

Який варіант потрібен саме вам? Все залежить від кінцевої мети перекладу, допомагаємо розібратися.

Коли потрібен проміжний український переклад?

Спочатку розповімо, що це таке. У першу чергу відбувається переклад тексту на українську, а потім на іноземну. Тобто по факту переклад здійснюється двічі, і це найкращий варіант перекладу. Чому? Перекладачів, які б ідеально володіли потрібними іноземними мовами і знали специфічну термінологію, наприклад, юридичної тематики, знайти важко. А проміжний переклад на українську дозволяє залучати кількох перекладачів, які б детально розумілися на вашій темі.

У такому разі над проектом буде працювати команда спеціалістів, які гарантують якісний переклад, відповідно до оригіналу. Все буде зроблено на вищому рівні, адже ми зібрали команду професіоналів.

Рекомендуємо замовляти переклад з проміжним українським варіантом. Чому?

Якщо в майбутньому ви плануєте нотаріально засвідчувати документи, без української версії тексту не обійтись. За відсутності проміжного українського перекладу вам доведеться потім його замовляти, а це будуть додаткові витрати. До того ж, нотаріус у жодному разі не засвідчить переклад без української його версії, це ж стосується і перекладів на російську.

Коли можна одразу перекладати з іноземної на іноземну?

Такий варіант перекладу підходить людям, яким точно не знадобиться нотаріальне засвідчення документів, і текст необхідний лише для його розуміння, чи користування всередині компанії.

Ціна перекладу з іноземної мови на іноземну

Одразу скажемо, що переклад з іноземної мови на іншу іноземну не дешевий, оскільки над ним працює більше спеціалістів. Зазвичай до подібних перекладів ми залучаємо декілька перекладачів, завдяки чому вдається отримати максимально точний текст, ідентичний оригіналу.

Скільки часу потребує переклад з однієї іноземної на іншу?

Час виконання перекладу залежить від декількох факторів: обсяг тексту, мова перекладу, необхідність українського варіанту. Наші клієнти завжди мають можливість замовити терміновий переклад, який ми намагаємося зробити у максимально стислий термін. Такого поспіху зазвичай вимагають контракти, додатки до інструкцій з користування, тендерна документація, митні накладні, тощо.

Зазвичай ми розраховуємо вартість перекладів індивідуально, тому детальніше про вартість і строки перекладу ваш проінформує менеджер бюро перекладів “ABC”.

Чому саме ми?

Дві невід’ємні характеристики нашої роботи – це якість та швидкість. Постійні клієнти запевняють, що ми надаємо перекладацькі послуги на найвищому рівні, до того ж з Бюро перекладів “ABC” співпрацюють провідні українські та іноземні компанії, довіряючи нам мовну підтримку бізнес-процесів.

Ми налаштовані на плідну, довгострокову і взаємовигідну співпрацю, тому пропонуємо:

 

  1. Точний та чіткий переклад будь-якою мовою.
  2. Дотримання строків виконання перекладу незалежно від обсягу.
  3. Постійний зв’язок із персональним менеджером-координатором проекту.
  4. Кур’єрські послуги, щоб зекономити ваш час.
  5. Гнучкі знижки для постійних клієнтів.

За 25 років роботи наше бюро успішно виконало цілий ряд перекладів з більш ніж 30 іноземних  мов і зараз пропонує вам високопрофесійні послуги з перекладу текстів будь-якої складності. Все буде виконано чітко і в обговорені строки, тож пишіть нашим менеджерам та уточнюйте деталі. Будемо раді відповісти на усі ваші запитання.