Новини

Корисні новини (школа) Корисні матеріали

Ефективність курсів онлайн

Роками точилися розмови про те, що за роботою та навчанням в режимі «онлайн» велике майбутнє. І хоча середовища бізнесу й освіти це усвідомлювали, проте сфера онлайн розвивалася не так стрімко, як передбачалося. Все змінила пандемія. Навчання онлайн виявилося порятунком в умовах, коли заняття неможливо проводити офлайн. Але не всі люди морально готові до таких змін. Найперша реакція – шок. З аудиторій, де ми сиділи поруч з колегами та жваво дискутували англійською, обставини перенесли нас в інше середовище – світ онлайн-платформ з його обов’язковими аксесуарами – вебкамерами, віртуальними дошками і чатами. 

Здавалося, що без прямого соціального контакту важко гарно засвоїти матеріал, а навчання буде нудним і малоефективним. І хоча за майже два роки вже розроблена і вдосконалена система дистанційного навчання, стереотип про його неповноцінність лишається. Однак цей стереотип не має під собою реального підґрунтя. Це доводить досвід викладачів з нашої мовної школи, котрі успішно проводять уроки англійської онлайн.

 

Чому ми вважаємо онлайн-навчання є ефективним?

Тому що воно дійсно ефективно, якщо сприйняти його без упередження та створити для цього відповідні умови. До ключових умов відносяться: стійка мотивація, гарно організований навчальний процес та професійний викладач, здатний в доступній та цікавій формі допомогти опанувати нові знання, вміння та навички. За таких умов студенти не відчують особливої різниці у порівнянні з традиційним навчанням у класі. Чим ще зручні курси англійської онлайн?

 

 1. Інтерактивність і динамічність.
  Це притаманно кожному заняттю, бо викладачу потрібно утримувати увагу учнів, котрі знаходяться біля своїх моніторів. Тому викладач швидко організовує роботу як усієї групи, так і окремих студентів. Завдяки ігровому моменту та можливості використати інтернет-ресурси, заняття проходять цікаво та з користю. 
 2. Акцент на розвиток навичок.
  На дистанційних заняттях варто розвивати навички так активно, як і в режимі офлайн. Це легко реалізувати, тому що програма дуже різноманітна. 
 3. Наочність і практичність.
  Вивчати граматику віддалено навіть простіше та цікавіше, ніж у звичайному навчальному середовищі. Перед вами віртуальна дошка, презентації з наочністю, а також інтерактивні завдання для практики. 
 4. Зручний інтерфейс.
  Більшість сучасних онлайн-платформ мають зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, котрий швидко опанують навіть ті, хто не мав з ним справи раніше. 
 5. Економічність і всеосяжність.
  Де б ви не перебували, англійська мова супроводжує вас. Ви заощаджуєте на транспорті, економите час і водночас інтенсивно вивчаєте мову, яка допоможе вам відкрити новий світ і реалізувати прихований потенціал.

Для того, щоби наблизити цю мить та інтегруватися в міжнародну спільноту радимо не гаяти часу та обрати онлайн-курс з англійської мови, котрий найбільше відповідає вашим потребам. А дізнатися більше про різноманіття онлайн-курсів ви зможете за телефоном: +38 (067) 231-6494.