Новини

Корисні матеріали

Як налаштуватись в домашніх умовах на навчання онлайн?

Переваг у дистанційної освіти багато, одна з них – зручність та гнучкість. Більша свобода у плануванні навчання та життя. Та цими перевагами не завжди користуються люди, хоча й знають про їхню користь. На заваді до якісної дистанційної освіти стоять проблеми – своєрідні три вершники Апокаліпсису: брак самоорганізації, мотивації та уваги. Той, хто поринув у світ «дистанційки» відразу зіштовхується з цими вершниками, та не у кожного вистачає сили волі, щоби приборкати їх.

Як це нарешті зробити – ви дізнаєтеся з порад, перевірених часом та досвідом наших студентів, котрі успішно закінчили курси англійської онлайн в домашніх умовах.

7 порад для навчання вдома:

  1. Стіл має бути в порядку.

Ця теза здається банальною, але про неї не варто забувати. Стіл, на якому царює безлад говорить без слів нам про що завгодно, але не про навчання. Залиште на столі лише те, що вам потрібно для вивчення англійської. Інші дрібні речі приховайте, щоби вони не захаращували ваш робочий простір. Під рукою мають бути речі, які потрібні для навчального процесу.

  1. Плекайте тишу.

Хоча музика й здатна прискорити виконання вправ, але це не стосується уроків англійської. Інтелектуальна праця потребує концентрації уваги, тож виконуючи нову мовну вправу, краще робіть це в тиші.

  1. Приборкайте смартфон.

Ця дія ледве не найскладніша для того, хто обрав уроки англійської онлайн. Сповіщення з соціальних мереж, оновлення, дзвінки… Телефон допомагає підтримувати звязок зі світом та часом викликає залежність. Тому краще покладіть його в іншій кімнаті, щоби він не заважав вчитися.

  1. Знайдіть зручне місце.

Ним може стати будь-яка кімната, в якій ви почуваєтеся затишно і усамітнено. Хай навіть вітальня чи кухня, але не спальня, бо саме ця кімната в першу чергу викликає думки про відпочинок і не сприяє настрою до праці. Бажано, щоби під час уроку ніхто з членів родини вас не турбував.

  1. Візуалізуйте мрію. Ваша кінцева мета і процес – вивчення англійської мови. На тому рівні, який дозволить вам почуватися вільно у спілкуванні з носіями, читати, писати і перекладати, укладати важливі угоди, стати громадянином або громадянкою світу, працювати за кордоном або/та мігрувати. Будь-що. Уявіть вашу мету і той шлях, який ви маєте подолати, щоби досягнути її. Ніби ви вже маєте всі необхідні знання та навички та залишилося зафіксувати їх.
  2. Скористайтеся розкладом.

Регулярність – один з важливих факторів у навчанні. Вам буде легше перебороти втому чи прокрастинацію, коли ви знаєте, що заняття відбудеться в певний час за розкладом. В цьому сенсі дистанційне навчання не відрізняється від звичного – занять «наживо». Дисциплінувати себе вам допоможуть уроки англійської з викладачем, який має високу кваліфікацію. Вони цікавіші за звичайні, стимулюють на нові досягнення. Та привчають до дисципліни. Навіть коли ви з викладачем знаходитеся в різних містах, все одно заняття відбудеться за розкладом.

  1. Спробуйте трекери задач.

Вони, як і нагадування, теж допомагають систематизувати вивчення англійської мови та зробити його більш ефективним. Чарівне слово «дедлайн» мотивує на виконання завдання вчасно. Якщо ж дедлайни вже не стимулюють, а займатися дистанційно самотужки складно, то наша мовна школа в Києві допоможе організувати навчання та досягнути чудових результатів у вивченні англійської мови.