Новини

Корисні новини (школа) Корисні матеріали

Програми на замовлення

Навчання англійській мові має бути ефективним. Це аксіома для компанії, яка дбає про те, щоби її співробітники розвивали власний потенціал та прогресували в професійній діяльності. Але для успіху компанії недостатньо лише замовити курс «Корпоративна англійська». Потім вважати, що твої підлеглі точно стануть знавцями мови та вражатимуть закордонних партнерів бездоганною англійською.

Корпоративна англійська: питання та відповіді

В сучасному світі варто ставити конкретні цілі та звичне «ділова англійська» вже звучить надто розмито і непевно. Хоча наче й так зрозуміло, що для кожної сфери діяльності та професії своя англійська, але і в цьому є суттєві нюанси, які помічають не відразу. Справа не тільки у галузі. Справа в компанії та її партнерах. Кожна компанія індивідуальна, як і люди, що працюють в ній та з нею. Компанії-замовники звикли до того, що існують декілька основних видів програм:

  • Загальні (вивчення загальної англійської),
  • Ділові (для бізнес-комунікації),
  • Галузеві (англійська для юристів, фінансистів, тощо).

Чому саме програми на замовлення?

Але хоча і звичні мовні програми зручні для бізнесу, часом їх недостатньо. Корпоративне навчання англійської має перетворитися на конкретну задачу, яка буде виконана за чіткий час, що дозволить заощадити моральні та фінансові ресурси вашої компанії. Тому традиційна галузева англійська має цікаву альтернативу для тих, кому важлива якість та швидкість.

Радимо звернути увагу на ще один вид програм, який стає все більш потрібним для корпоративних клієнтів: програму англійської на замовлення, тобто на так звані tailormade programmes. В назві вже є відповідь на питання – чим все ж вирізняються ці програми від загальних, ділових та галузевих, таких звичних для нас?

Англійське «tailor», тобто «кравець» натякає на те, що такі програми створюються індивідуально, за міркою і планкою вашої компанії. Аспекти, актуальні саме для ваших співробітників, їхні мовні навички суттєво підвищаться.

Tailor-made programmes: секрети ефективності

В основі tailormade programmes чіткі цілі замовника. Наші спеціалісти допомагають визначитися з ними, якщо компанія сама ще не зорієнтувалася, але питання корпоративної англійської постало перед нею особливо гостро.

Наприклад, компанії X для працівників потрібно 40% General English, 40% Business English & 20% Soft Skills. Це визначається суто індивідуально. Все залежить від пріоритетів компанії, гострої тематики, і тих мовних навичок, які необхідно розвинути, активізувати або набути у співробітників.

Переваги програм навчання, виконаних на замовлення:

✅ Цілеспрямоване вивчення потрібних слів та фраз;

✅ Влучне потрапляння в Tone of voice компанії;

✅ Гнучкість та варіативність наповнення курсу;

✅ Різноманітність компіляцій програм;

✅ Врахування всіх особливостей роботи компанії;

✅ Економія часу та грошей для засвоєння мовного матеріалу;

✅ Стовідсоткова орієнтація на потреби компанії-замовника.

Як замовити програму з англійської?

Для детальної консультації надсилайте ваші запитання за адресою info@abccenter.kiev.ua. Наші консультанти допоможуть підібрати оптимальну програму для ваших співробітників, враховуючи ваші потреби та цілі. Максимальний результат у вивченні мови стає досяжним, коли є мета, бажання та кваліфіковані викладачі, які знають, що саме потрібно вашій компанії на шляху до якісної корпоративної англійської.