Новини

Корисні новини (бюро) Корисні матеріали

Навіщо вчити бізнес-англійську

Англійська дарує впевненість. В тому, що куди б не потрапили, в більшості випадків ви зможете донести свою думку до оточення, підтримати розмову, прочитати книжку чи статтю в інтернеті. Врешті решт увімкнути улюблений серіал і розуміти все без перекладу. В житті кожного студента чи студентки, котрі присвятили чимало часу та зусиль навчанню англійської, настає ця мить впевненості. Але коли доходить справа до підвищення та нових викликів на роботі, то ця впевненість може похитнутися. Бо для робочого спілкування потрібен інший рівень, в котрому враховані всі нюанси офіційного-ділового мовлення. Необхідна бізнес-англійська, котру варто опанувати в онлайн або офлайн форматі. Неважливо, який формат ви оберете, бо на першому плані завжди результат і ваше бажання вдосконалюватися та посилювати мовну компетентність.

Як курс бізнес-англійської змінить ваше життя?

  1. Вдосконалення бізнес-навичок. Найперше, чим корисний такий курс полегшення комунікації. Обидві сторони зацікавлені в тому, щоби переговори чи зустрічі пройшли без зайвих непорозумінь. Та сама ситуація з презентаціями й розмовами телефоном. Знання бізнес-лексики та специфічних мовних зворотів допоможе вам здолати психологічний бар’єр у спілкуванні та пришвидшить обмін інформацією.
  2. Вивчення основ бізнес-кореспонденції. Навіть написання електронного листа вимагає слідуванню певним правилам. Що вже казати про звіт чи будь-яку іншу документацію. Щоби почуватися вільно у створенні таких текстів, вам варто вивчити основи бізнес-кореспонденції та постійно їх поглиблювати. Про вас або вашу фірму можуть миттєво скласти враження, лише відкривши листа на електронній пошті.
  3. Знайомство з бізнес-лексикою. Гнучкість та всеосяжність в комунікації забезпечує гарне знання з лексикою. На кожну ситуацію, в яку ви потрапили, у вас має знайтися потрібне і влучне слово. Мовні курси допоможуть вам зорієнтуватися в будь-якій ситуації. Коли треба обговорити сучасні тенденції та бізнес-інновації або ж професійний розвиток та командну роботу.
  4. Опанування мистецтва small talk. Вміння бути невимушеним або невимушеною та підтримати легку розмову на нейтральні теми це те, чого так часто не вистачає нам в житті. Але таке вміння дуже цінне для створення та підтримання ділових контактів. Тож курси бізнес-англійської покликані допомогти в опануванні small talk.
  5. Бути в курсі новинок бізнес-індустрії. Для цього треба володіти мовою, на якій ми дізнаємося про ці новинки, тобто англійською. Володіти на належному рівні. Та й натхненні історії успіху міжнародних компаній та бізнес-лідерів насправді набагато зручніше читати саме мовою оригіналу.
  6. Прицільно вивчати граматику. Це необхідно для того, щоби ефективно використовувати її в професійному середовищі. Не почуватися скуто, коли потрібно терміново знайти нову інформацію та передати її комусь з вашого ділового кола.

Перед вами лише шість причин, чому курси бізнес-англійської суттєво змінять вашу дійсність (і не лише в професійному плані). Про сьому важливу причину ви дізнаєтеся, коли зателефонуєте нам за номером +38 (067) 231 6494. Все буде «АBC»!