Мови навчання

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Центр іноземних мов А.В.С. пропонує індивідуальне навчання, навчання в групах, міні-групах та навчання для корпоративних клієнтів.

 

Вивчення іноземної мови в нашому центрі відбувається на семи рівнях. Перш ніж почати заняття, ми проводимо тестування та формуємо ту програму, яка найбільш точно відповідає вашим задачам та потребам.

 

Початковий:

Студент цього рівня ніколи не вивчав іноземну мову. Після закінчення курсу він зможе спілкуватися на базові теми. Студент зможе познайомитися, розказати про себе, свою сім’ю, своє місто, ставитиме прості запитання та відповідатиме на них у побутових ситуаціях, таких як похід у магазин чи кав’ярню, спілкування у транспорті, подорож.

 

Базовий:

Студент знає мову на базовому рівні, може говорити про події в теперішньому та минулому часі. Після закінчення курсу студент зможе будувати складні речення та говорити про свої вподобання, висловлювати свою думку. Студент отримає певну мовну впевненість і зможе говорити про будь-яку сферу свого життя в описовому стилі.

 

Нижче середнього:

Студент цього рівня має невеликий словниковий запас. Він вільно розуміє носіїв мови, може ставити запитання та відповідати на них. Після закінчення курсу студент зможе говорити на різні теми в теперішньому, минулому та майбутньому часі, обговорювати умовні ситуації, користуватиметься модальними дієсловами, навчиться правильно використовувати різні частини мови, у тому числі прийменники та артиклі.

 

Середній:

На цьому рівні мовної компетенції студент може впевнено говорити та розуміти іноземну мову. Він може обговорювати практично будь-яку тему, знає різні стилі та мовні реалії. Студент цього рівня володіє усіма граматичними явищами та може не замислюючись використовувати будь-які структури. Студент добре володіє лексичним запасом, хоча й допускає незначні помилки.

 

Вище середнього:

Студент цього рівня достатньо, хоча й не досконало володіє іноземною мовою. Він вільно володіє навичками спонтанного непідготовленого мовлення. Студент може активно брати участь в обговореннях, дебатах, обговорювати складні робочі ситуації, у тому числі з носіями мови. Студент володіє мовними ідіомами, фразеологізмами та сталими виразами.

 

Просунутий:

Найвищий рівень для студента, який не живе у мовному середовищі. Студент цього рівня має багатий лексичний запас і користується складними граматичними структурами. Він володіє сленгом, ідіомами, а також складною професійною термінологією і має досвід роботи зі складними текстами. Студент вільно сприймає на слух мовлення носіїв мови беззастережно до різноманіття їхніх акцентів та вимов.

 

Професійний:

Цей рівень означає вільне володіння мовою. Студент цього рівня рідко зустрічає незнайому лексику. Це найвищий рівень, якому ми можемо навчити.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/6″][vc_single_image img_link_target=”_self” image=”4129″ img_link=”http://abc-center.com.ua/movi-navchannya/angliyska/” img_size=”90×54″][vc_column_text]Англійська[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][vc_single_image image=”3511″ img_link_target=”_self” img_link=”http://abc-center.com.ua/movi-navchannya/nimetska/” img_size=”90×54″][vc_column_text]Німецька[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][vc_single_image image=”3513″ img_link_target=”_self” img_link=”http://abc-center.com.ua/movi-navchannya/frantsuzka/” img_size=”90×54″][vc_column_text]Французька[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][vc_single_image image=”3510″ img_link_target=”_self” img_link=”http://abc-center.com.ua/movi-navchannya/ispanska/” img_size=”90х54″][vc_column_text]Іспанська[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][vc_single_image image=”3514″ img_link_target=”_self” img_link=”http://abc-center.com.ua/movi-navchannya/italiyska/” img_size=”90×54″][vc_column_text]Італійська[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][vc_single_image image=”4146″ img_link_target=”_self” img_link=”http://abc-center.com.ua/movi-navchannya/polska/” img_size=”90х54″][vc_column_text]Польська[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Login

Lost your password?