Новости

Новини Новини Новини компанії

Загальнонаціональний проект Міністерства Освіти і Науки

Центр «A.B.C.» бере активну участь у загальнонаціональному проекті МОН «Літні мовні табори 2015»

Європейська інтеграція України та її прагнення наблизитись до світових стандартів освіти ставлять нові вимоги до володіння іноземними мовами. Саме тому Міністерство освіти і науки України ініціювало масштабний загальнонаціональний проект «Літні мовні табори 2015», який буде реалізовано з 1 до 18 червня на базі загальноосвітніх шкіл.

Мета проекту – запалити інтерес українських школярів до вивчення іноземних мов, запропонувавши їм нові, відмінні від шкільних форми діяльності: інтерактивні вправи, інтелектуальні та рольові ігри, проектну роботу, театральні вистави, дискусійні клуби тощо.

Центр A.B.C. долучився до ініціативи МОН, створивши навчальні програми для учнів різних вікових категорій та добірку матеріалів, які можуть бути взяті за основу, адаптовані та творчо використані викладачами для роботи з дітьми у літньому мовному таборі.

Під час роботи над програмами та навчальними матеріалами ми ставили собі за мету максимально поєднати вивчення мови із захоплюючим відпочинком. Впевнені, що нам це вдалося.

Програми та навчальні матеріали A.B.C. спрямовані на формування комунікативної та соціокультурної компетенцій учнів: вдосконалення навичок усного мовлення, подолання мовного бар’єру, розвиток творчих здібностей дітей та, найголовніше, підсилення їх мотивації до вивчення іноземних мов.

Окреме місце в програмі заходів мовних таборів займають інтелектуальні ігри, покликані створити радісну невимушену атмосферу на заняттях з англійської.

21 травня з 14.00 до 15.30 методист А.В.С. Наталя Cічко проводитиме семінар «Інтелектуальні ігри» для вчителів та волонтерів проекту на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Під час заходу тренер презентує викладачам свої авторські лінгвістичні ігри та поділиться досвідом їх ефективної інтеграції у навчальний процес.

 

Login

Lost your password?