Новости

Англійська Новини Новини Новини компанії

Відкриття культурно-розважального клубу A.B.C. Event Center.

Мета проекту – об”єднати вивчення іноземних мов з відпочинком.

Перший захід A.B.C. Event Center – інтелектуальна гра Alias англійською мовою.

 

Alias — настільна командна гра, спрямована на збагачення лексичного запасу, розвиток комунікативних навичок студентів та подолання мовного бар’єру.

Основне правило — максимально швидко пояснити своїй команді задані слова без використання однокорінних. Чим більше слів вгадано — тим швидше команда просувається до перемоги.
Гра ділиться на «черги» тривалістю в одну хвилину. Команди грають по черзі. Один з членів команди повинен пояснити слова на картках іншим членам команди, які вони повинні відгадати. За правильно вгадані слова команда заробляє одне очко за слово. За помилки (пояснення, де використовується слово, яке пояснюють, частина його або похідна від нього), невгадані слова та за використання рідної мови команда втрачає бали. Перша команда, що прийшла до фінішу, стає переможцем.

Лінгвістичні ігри – це чудова нагода підсилити мотивацію Ваших співробітників до вивчення іноземних мов, вдосконалити навички усного мовлення, подолати мовний бар”єр, розширити словниковий запас та весело провести час в приємній та вільній атмосфері.

Дата: п”ятниця 22.05.15

Час: з 18:30 до 20:00

Адреса: ул. Патріса Лумумби, 23/35, офіс 13, Цокольний клас

Кількість учасників: 12

Рівень: Pre-intermediate та вище

Реєстрація dzatsepina@abccenter.kiev.ua или по тел. 067 231 64 94

Для клієтів А.В.С. – участь в першому заході безкоштовна.

Чекаємо на Вас!

Login

Lost your password?