Новости

Корисні матеріали Новини

Ваша дитина в цьому році здає ЗНО та ДПА?

Одним із найголовніших факторів для отримання на будь-якому випробуванні позитивного результату, безумовно, є відчуття впевненості у своїх знаннях. Але для тих, хто здає іспити в цьому році Міністерство освіти і науки ще й пішло на маленькі поступки. Це нововведення стосується тих учнів, які зупинили свій вибір на екзамені з іноземної мови.

 

Згідно з наказом МОН України, учні, які обрали для себе одним із предметів іноземну мову і володіють нею на рівні В1 або вище, можуть взагалі уникнути зайвого стресу і отримати найвищу оцінку на ДПА автоматом. Це стосується тих школярів, які в період 2017-2018 рр. (по 01.06.2018 p. з англійської, по 29 травня 2018 р.- з іспанської, німецької, французької мов) отримали міжнародний сертифікат (диплом) з іноземної мови. При цьому ЗНО здається на загальних засадах.

 

Отже, для отримання оцінки без складання ДПА необхідна наявність підтверджуючого рівень володіння мовою міжнародного сертифіката:

 

— з англійської мови:

🇬🇧  IELTS,
🇬🇧 TOEFL,
🇬🇧  Cambridge English Language Assessment,
🇬🇧 Pearson Test of English; 
 
— з німецької мови:

🇩🇪 Deutches Sprachdiplom (DSD), 
🇩🇪 Österreichisches Sprachdiplom Deutsch (ÖSD),
🇩🇪 Goethe-Zertifikat В1, Goethe- Zertifikat B2;

 

— з французької мови:

🇨🇵 DELF/DALF;

 

— з іспанської мови:

🇪🇸 D.E.L.E.

 

При цьому рівень володіння відповідною іноземною мовою повинен бути:
— В1 або вище – у випадку вивчення цієї іноземної на рівні стандарту або академічному рівні,
— В2 або вище – у разі вивчення відповідної мови на профільному рівні.

 

За бажанням випускника результати зазначених іспитів зараховуються як результати ДПА і у додаток до атестата про повну загальну середню освіту виставляється оцінка за ДПА з іноземної мови 12 балів.

 

При цьому учням, які отримали міжнародний сертифікат (диплом) мовного іспиту після реєстрації для проходження ДПА з іноземної мови у формі ЗНО (у період з 19 березня по 01 квітня 2018 p.) i до 02 квітня 2018 р. не здійснили перереєстрацію, виставляється оцінка за ДПА з іноземної мови за результатами ЗНО.

 

Учням, які отримають міжнародний сертифікат (диплом) мовного іспиту рівня B1, В2 (і вище) у період з 03 квітня до 01 червня 2018 року з англійської мови (до 29 травня – з іспанської, німецької, французької мов) і які проходитимуть ДПА з іноземної мови у формі ЗНО, у додаток до атестата про повну загальну середню освіту (за зверненням випускника) виставляється оцінка за ДПА з іноземної мови 12 балів.

 

Тобто, якщо учня не влаштовує його оцінка за результатом ЗНО, він може отримати кращий результат ДПА не складаючи її, а просто написавши заяву з проханням оцінити його згідно з сертифікатом мовного іспиту.

 

Якщо ваша дитина обрала для себе ЗНО з іноземної мови, Центр A.B.C.  завжди готовий підтягнути її знання до необхідного рівня. Також методистами нашого Центру розроблений індивідуальний курс з підготовки до ЗНО, в рамках якого проводиться опрацювання завдань з іноземних мов.

Бажаємо вашим дітям успіхів як на ЗНО, так і на ДПА! 

Вхід

Lost your password?