Новости

Навчальні програми Українська/Російська

Українська мова, рівень А1

Елементарний рівень (стартовий).

 

 

Курс призначений для людей, які ніколи раніше не вивчали українську мову або які вивчали її колись і практично все забули.

 

Мета курсу – допомогти слухачам подолати мовний бар’єр і сформувати навички спілкування в стандартних щоденних ситуаціях.

 

Завдання курсу полягають у тому, щоби дати слухачам граматичний і лексичний мінімум, необхідний для основних ситуацій повсякденного спілкування, зокрема для здійснення покупок, відвідування ресторанів, культурних і спортивних заходів, пересування в транспорті, для того щоби розповісти про себе, свою сім’ю та плани.

 

У ході курсу слухачі засвоять базові граматичні конструкції української мови, зокрема, систему часів і низку функцій відмінків, вивчать основну побутову лексику і клішовані формули повсякденного спілкування.

 

У методиці викладання на цьому рівні акцент зроблено на діалогічній формі спілкування і на тематичному засвоєнні основних груп лексики. Граматичний матеріал розглядається у прив’язці до діалогів, які реконструюють ситуації реального спілкування.

 

Орієнтовна тривалість повного курсу 110 акад. годин (55 занять).

Login

Lost your password?