Новости

News Новини Новини компанії

Нові тенденції у корпоративному навчанні+наше відео

22 грудня на “Новому” телеканалі вийшов сюжет за участі фахівців Центру іноземних мов А.В.С. та Тренінг центру А.В.С.

“Підвищення кваліфікації, отримання нових знань та розвиток навичок і вмінь особливо актуальні у складні часи, коли конкуренція і вимоги більші, а пропозицій менше. У групі компаній А.В.С. відмічають збільшення зацікавленості компаній розвитком персоналу.

Яна Лукашенко, HR-фахівець:
“Співробітник буде розуміти, якщо компанія тебе розвиває, значить, компанія вкладає в тебе кошти, хоче отримати з тебе більш кваліфікованого працівника і не буде тебе відпускати”.
Проведення навчання в офісах та створення програм спеціально для конкретної компанії або підрозділу сьогодні норма, кажуть викладачі А.В.С. Серед найбільш затребуваних напрямків – іноземні мови.

Ірина Терещенко, директор групи компаній А.В.С.:
“Спостерігається тенденція корпоративного навчання іноземним мовам, коли компанії приймають на роботу спеціалістів високого класу, професіоналів, але недостатній рівень володіння мовою, і натомість організовують корпоративне навчання”.

Ганна Клименко, директор Центру іноземних мов А.В.С.:
“Для компаний из разных отраслей и сфер промышленности создаются уникальные программы, ориентированные исключительно на представителей этой отрасли”.
За статистикою сьогодні лише третина українців, які шукають роботу, володіють іноземною мовою на достатньо гарному рівні. У Європі цей показник майже вдвічі вищий.

Login

Lost your password?