Приватним клієнтам

[vc_row][vc_column width=”1/3″][/vc_column][vc_column width=”1/3″][button size=”big_large” type=”no_fill” target=”_self” text=”15 переваг навчання в А.В.С.”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

 

1. Понад 30 іноземних мов – англійська, німецька, французька, іспанська, італійська, польська, слов’янські та європейські мови, мови Азії (у тому числі японська, корейська, китайська).

 

2. Тільки дипломовані та сертифіковані викладачі, в тому числі носії мови – 150 педагогів на вибір.

 

3. Різні форми навчання: індивідуально, у міні-групах і групах до 8 студентів.

 

4. Широкий спектр програм: загальні, бізнес, мікс, галузеві, виконані за індивідуальним замовленням. Можливість вибору тем занять самими студентами залежно від їхньої мети та потреб.

 

5. Гарантія якості послуг.

 

6. Спецкурси, майстер-класи, розмовні клуби з носіями мови для швидкого подолання мовного бар’єру.

 

7. Безкоштовне пробне заняття (якщо клієнту не підходить група або викладач, перше заняття не оплачується).

 

8. Безкоштовне двоетапне тестування для визначення рівня володіння мовою.

 

9. Регулярний контроль якості викладання: проміжне та фінальне тестування методистом або незалежним викладачем; безперервний моніторинг прогресу студентів онлайн.

 

10. Індивідуальні корекційні програми за результатами проміжного тестування.

 

11. Онлайн-підтримка уроків у рамках моделі змішаного навчання (Blended Learning): відпрацювання пропущених занять, додаткова практика в зручний час, електронне сховище матеріалів, опція  вивчення теми, яка не входить до основного курсу.

 

12. Електронний деканат – онлайн-облік відвідуваності й прогресу студентів.

 

13. Індивідуальний менеджер, закріплений за кожною групою/індивідуальним проектом.

 

14. Можливість заміни викладача на будь-якому етапі навчання.

 

15. Зручне розташування офісів (м. Дружби народів, м. Кловська) і гнучкий розклад: час, день (у тому числі вихідні), інтенсивність занять обираете Ви!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][action type=”elegant” link=”http://abc-center.com.ua/navchannya/zayavka-na-navchannya/”]Обирайте потрібну програму й телефонуйте нам 044 239-10-91 або напишіть: info@abccenter.kiev.ua. Подати заявку на навчання також можна на нашому сайті. Який би спосіб Ви не обрали, ми обов’язково зв’яжемося з Вами найближчим часом![/action][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Login

Lost your password?