Галузева англійська

[vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”Переваги навчання в А.В.С. для бізнесу” title_align=”separator_align_center” border=”yes”][vc_column_text]

 

 

1. Унікальні програми, спеціально розроблені для всіх основних галузей економіки та промисловості.

 

2.  Максимальне наближення до реалій бізнесу клієнта – використання на уроках автентичних робочих матеріалів студентів – типових документів, електронних листів, презентацій тощо.

 

3. Широкий асортимент пропонованих тем для кожної галузі, з якого самі студенти обирають найбільш актуальні.

 

4. Курси побудовані на комунікативному підході  до вивчення мови та функціональному підході до граматики, що дозволяє студентам одразу застосовувати отримані знання на практиці.

 

5. Спеціалізовані курси читають найбільш досвідчені викладачі й методиcти Центру А.В.С., у тому числі носії мови.

 

6. Усебічний онлайн-моніторинг прогресу студентів, до якого залучені викладач, студент, менеджер по роботі з клієнтами й координатор проекту від компанії-замовника.

 

7. Регулярне тестування студентів  методистами Центру/незалежними викладачами. Індивідуальні корекційні програми за результатами проміжних тестів.

 

8. Онлайн-підтримка уроків  у рамках моделі змішаного навчання (blended learning): відпрацювання пропущених занять, додаткова практика в зручний час і в зручному місці, електронне сховище матеріалів, опція вивчення тем, які не входять до основної програми.

 

9. Гнучкі формати навчання: повний курс (55 занять), короткий курс (10 занять), майстер-клас (240 хвилин).

 

10. Письмова гарантія якості наданих послуг.

 

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][blockquote text=”Центр А.В.С. успішно працює на українському ринку викладання іноземних мов, перекладів і бізнес-тренінгів із 1995 року.
Наш професіоналізм підтверджений міжнародним сертифікатом ISO 9001:2008, званнями «Лідер галузі» (2008, 2009, 2011), десятками рекомендаційних листів від наших клієнтів, письмовою гарантією якості навчання та партнерством із Європейською Бізнес Асоціацією (ЕВА).” width=”85″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][action type=”elegant” target=”_self” link=”http://abc-center.com.ua/zayavka-na-navchannya/”]Подайте заявку на навчання на нашому сайті! [/action][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Login

Lost your password?