Новости

Німецька Новини

Набір у групу німецької мови А1+

Для тих, хто уже вивчав німецьку мову й хоче збагатити словниковий запас і спілкуватися на різноманітні теми!

 

Вивчення німецької мови для рівня А1+ – це відпрацювання мовних навичок, закріплення граматичних знань та кількаразове збільшення лексикону!

 

Особливий акцент ми робимо на засвоєнні базових структур, які незамінні у щоденному спілкуванні німецькою мовою та в різноманітних побутових ситуаціях.

 

Після завершення курсу ви зможете говорити про різні події у минулому, теперішньому чи майбутньому часі, будувати прості й складні речення, висловлювати власну думку з низки питань та здобудете впевненість для подолання мовного бар’єра.

 

Перед початком навчання ми проводимо безкоштовне вступне тестування та визначаємо рівень ваших знань та навичок, щоб якомога повніше задовольнити ваші запити щодо навчання! Пройти попереднє тестування ви можете просто зараз на нашому сайті.

 

Групу веде досвідчений викладач – філолог, навчання відбувається за комунікативною методикою з урахуванням індивідуальних особливостей студентів та з використанням сучасних методик і матеріалів.

 

Зверніть увагу!! За наявності великої кількості заявок А.В.С. відкриває додаткові групи! Ви можете обрати графік занять, зручний саме для Вас!

 

Заняття в групі проводяться двічі на тиждень: у вівторок і четвер, початок – о 19:30.

 

Місце занять: офіс А.В.С. на Кловській – вул. Первомайського 4, оф. 3

 

Вартість занять: 80 грн/90 хвилин

 

Запис у групу: за телефоном 239 10 91 або через форму онлайн-реєстрації

 

Ваше ім'я (обов'язково)


Ваш email (обов'язково)


Ваш контактний телефон:


Ваше повідомлення чи коментар:


 

Login

Lost your password?