Іспанська

Чому іспанська мова?

 

 • Іспанською мовою говорять близько 350 мільйонів людей по всьому світі.
 • Наразі це третя за поширеністю мова на планеті.
 • Іспанською мовою говорять у таких країнах як Іспанія, Мексика, Аргентина, Чилі, Венесуела, Колумбія, Коста-Ріка, Екваторіальна Гвінея, Гватемала, Гондурас, Нікарагуа, Еквадор, Перу, Куба, Домініканська республіка, Пуерто-Ріко, Панама, Болівія, Парагвай, Уругвай, Філіпіни та інші.
 • Якщо ви любите подорожувати, вивчення іспанської мови дасть вам можливість не тільки відвідати різні країни, але й краще ознайомитися з їхньою культурою та традиціями.
 • Іспанська мова – друга за поширеністю у сфері міжнародних комунікацій і бізнесу.
 • Іспанська є офіційною мовою ЄС і його організацій. Крім того, латиноамериканський ринок є одним з лідерів серед країн, що розвиваються. Безперечно, знання іспанської мови відкриє вам двері до нових кар’єрних перспектив.

Ах, Іспанія! Чудовий Мадрид, архітектурні шедеври Гауді в Барселоні, о ці старовинні тихі вулички в серці Толедо Кордоби, Сарагоси чи Гранади, а ще золоті піски Коста-Дауради й Коста-Брави, ну й звичайно ж пристрастний запальний танець фламенко, палюче південне сонце Андалузії та гостинна радість іспанців. Прямуйте за бажаннями свого сеця, але спробуйте вивчити іспанську, що зробить Вашу поїздку набагато приємнішою!

 

Наша програма «Іспанська для подорожей» – це необхідний практичний мінімум, що дозволить Вам почуватися впевнено в будь-якій ситуації в іспаномовній країні. Упродовж курсу Ви пройдете наступні теми:

 1. Привітання
 2. Основні вирази
 3. Числа
 4. В аеропорту
 5. Переміщення містом
 6. Як спитати напрямок
 7. У готелі
 8. Знайомства і спілкування
 9. У ресторані
 10. Вказання часу
 11. Гроші
 12. Покупки
 13. Залишаючись на зв’язку
 14. На залізничній станції
 15. Допомога в екстрених ситуаціях
 16. Дні тижня та місяці
 17. Розваги
 18. Запитання та описи

 

Login

Lost your password?