Історія А.В.С.

Центр іноземних мов А.В.С. має 20-річну історію, яка включає події як організаційного, так й іміджевого характеру.

 

Центр “А.В.С.”, зі спеціалізацією на послугах перекладу та навчанні іноземним мовам, розпочав свою діяльність у 1995 році як внутрішній підрозділ однієї з науково-дослідних установ Києва.  У 1997 році Центр “А.В.С.” відокремився як суб’єкт підприємницької діяльності, а у 1998 році  був організований в юридичну особу та зареєстрований як приватне підприємство.

 

З 2000 року А.В.С. є постійним членом Європейської Бізнес Асоціації.

 

Професійність А.В.С. не залишається непомітною і за кордоном: у 2001 році А.В.С. укладає низку угод на послуги перекладу з іноземними компаніями, що безпосередньо розташовані в США, Канаді, Франції, Великобританії, Данії тощо. Завдяки потужному розвитку обох основних напрямків діяльності (переклади та навчання мовам), приймається рішення про чіткий розподіл в результаті якого у 2002 році створюється окреме підприємство Бюро перекладів “А.В.С.”  Також одночасно активно розвивається ще один напрямок – тренінгові послуги. Створюється ПП „А.В.С. Тренінг Центр”.

 

У трьох потужних напрямках Групи (переклади, навчання мовам, тренінги) працює біля 150 штатних співробітників, не враховуючи численних фриленсерів. Таким чином створюється найбільша в Україні Група перекладачів, вчителів та тренерів – справжніх фахівців своєї справи.

 

У листопаді 2008 році створюється дисконтна програма “Крок на зустріч”,що допомагає клієнтам А.В.С. оптимізувати витрати на перекладацькі послуги. “Крок на зустріч” має неабиякий успіх та допомагає як А.В.С., так і клієнтам подолати кризу.

 

У листопаді 2013 року застосовано та сертифіковано систему управління якістю Групи компаній “А.В.С.” в сферах усного та письмового перекладів, навчання іноземним мовам згідно з вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2008. Міжнародним сертифікаційним органом «SGS» Групі компаній “А.В.С.” виданий Сертифікат на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008 (сфера сертифікації: усного та письмового перекладу, навчання іноземним мовам).

 

 

Login

Lost your password?