Новости

News Англійська Корисні матеріали Новини Новини компанії

English word for you: => vibrant

=> vibrant

живий, повний життя, повний енергії, жвавий, динамічний, експресивний

Помітили “вібрацію” у цьому слові? Так, vibrant і vibration етимологічно тісно пов’язані, проте слово vibrant практично завжди вживається у більш переносному сенсі. Його значення нагадує про вулик з бджолами – зовні це просто непримітний дерев’яний ящик, але варто підійти поближче, прислухатися, покласти на нього долоні, і ви почуєте гудіння, вібрацію – він повний життя, в ньому щось постійно відбувається.

Ми дуже любимо це позитивне, насичене барвами і музикою слово!

Ми можемо сказати vibrant community (товариство, група людей, які живуть активним життям, щось постійно придумують, ініціюють, влаштовують якісь дуже цікаві події для себе та інших), vibrant city (яскравий приклад – Нью-Йорк, “місто, яке ніколи не спить”), vibrant streets (дуже живі вулиці, де постійно багато людей та щось відбувається), vibrant personality (людина, повна енергії, ідей, натхнення), vibrant colors (яскраві, бурхливі кольори).

Людина може вести vibrant life (яскраве, активне, насичене подіями життя) або бути vibrant with eagerness (тремтіння від нетерпіння, “розпирання” ентузіазмом), vibrant with emotion (перенасичення емоціями, хвилюванням), vibrant with passion (переповнення пристрастю, збудження від пристрасті).

На одній з картинок до цього посту слово vibrant влучно протиставляється слову busy. А ви відчуваєте цю різницю? Можливо, ви були дуже busy цього тижня, але зовсім не обов’язково, що ви відчували енергійність, динамічність, яскравість цієї зайнятості, а лише страждали від фрустрації, втоми, накопичення завдань та тягаря відповідальності. Тоді про ваш тиждень навряд чи можна сказати, що він був vibrant, так?

May your weekend be vibrant!

‪#‎ABCEnglishWordForYou‬

Login

Lost your password?