Новости

Англійська Новини

Ранній розвиток: друзі, нові враження та знання

Ваша маленька дитина кожного дня дивує вас своїми новими здібностями? 😀

 

Кожна малеча є індивідуальною особистістю, відповідно, і набуває корисних навичок теж на різних етапах свого розвитку. Але важливу роль у розвитку будь-якої дитини відіграє достатня кількість спілкування з дорослими та іншими дітлахами. Також важливо взнати та розвивати «сильні» сторони малечі, як правило, це те, чим їй особливо подобається займатися.

 

Але чи завжди нам, батькам, вдається приділити достатньо уваги дитині та спробувати з нею всі-всі активності, ігри та замінити собою спілкування з однолітками? При цьому, можемо чесно собі признатися, що кожен з нас бажає, щоб саме його дитина фізично та розумово випереджала однолітків. Адже це завжди є приводом пишатися її успіхами, вміннями та досягненнями! 😉

 

Запрошуємо вашу дитину в Центр ABC в групи раннього розвитку. Адже, відвідуючи ці заняття, ваша малеча значно розширить свій світогляд, спробує безмежну кількість різних ігор та інших видів активностей.

 

Із чого складаються наші заняття з дітлахами:

 

 Активна робота з книжками, вивчення цифр та літер.

 

☑️ Розвиток моторики рук.

 

 Hand made: поробки присвячені святам, виготовлення різноманітних речей, предметів, вчимося розвивати фантазію, почуття стилю та комбінувати предмети різної форми.

 

☑️ Знайомство з різноманіттям світу тварин та рослин (теоретичні знання – по книжкам та практичні – залучення до саджально-поливальних робіт в форматі одного квітника 🌱).

 

 

☎️ Додаткова інформація за телефоном +38 (067) 240-91-72

 

🌏 Заняття груп раннього розвитку проходять у Києві біля м. Кловська.

 

Ваша малеча з нетерпінням буде очікувати кожного наступного заняття в нашій групі раннього розвитку! 🏃‍♂️🏃‍♀️

Адже Центр ABC — це місце позитивних емоцій, нових знайомств, вражень та знань.

Login

Lost your password?