Новости

Англійська Корисні матеріали

15 цікавинок про англійську мову

Сьогодні пропонуємо ознайомитись з півтора десятками особливостей ️англійської мови:

 

1️⃣ “E” – це найпоширеніша літера в англійській мові. Справді, як мінімум в одному з восьми слів, написаних англійською, буде зустрічатись саме літера “е”.

 

2️⃣️ В порівнянні з іншими літерами алфавіту, частіше всього англійські слова починаються з літери “S”.

 

3️⃣ “I am”. Це найкоротше повноцінне речення англійською мовою.

 

4️⃣️ Найдовшим англійським словом, яке можна написати жодного разу не повторюючи літер, є “uncopyrightable”.

 

5️⃣️ У наступному реченні зустрічається сім різних варіацій вимови звуку “ee”: “He believed Caesar could see people seizing the seas”.

 

6️⃣️ Чи знаєте ви, в чому особливість наступного речення? “The quick brown fox jumps over the lazy dog”. Цей тип речення називається панграм (“pangram”), оскільки в ньому є всі літери англійської .

 

7️⃣️ Найдовше слово в англійській мові містить 45 літер: “pneumonoultramicroscopicsilicovolcanoconiosis” 
Так називається одне з видів захворювань легенів, яке виникає внаслідок вдихання золи та піску.

 

8️⃣️ В англійській мові немає слів, які рифмуються зі словами month, orange, silver та purple.

 

9️⃣“Queueing” – це єдине слово в якому є п’ять голосних підряд. Це чудове слово, яке буде цікаво розгадувати, граючи у шибеницю 

 

🔟  Існує дев’ять різних способів вимовляти “ough” англійською. У цьому реченні містяться всі варіанти: “A rough-coated, dough-faced, thoughtful ploughman strode through the streets of Scarborough; after falling into a slough, he coughed and hiccoughed”.

 

 

 

1️⃣1️⃣️ Через помилку друку в англійському словнику з 1932 по 1940 рік було слово, якого ніколи не існувало. Слово “Dord” стало відомим як “слово-привид” 

 

1️⃣2️⃣“Pronunciation” – це слово, вимова якого найменше асоціюється з правилами вимовлення англійської 

 

1️⃣3️⃣️ Англійська мова є офіційною мовою неба!  На міжнародних авіарейсах всі пілоти говорять виключно англійською мовою, незважаючи на те, громадянами якої країни вони є.

 

1️⃣4️⃣️ Найважчою скоромовою (“tongue twister”) в англійській мові є “sixth sick sheik’s sixth sheep’s sick”. Чому б не випробувати її на своїх друзях і побачити, чи зможе хто-небудь з них сказати це швидко и жодного разу не помилившись? 

 

1️⃣5️⃣️ Кожні дві години до англійської мови додається приблизно одне нове слово, а кожен рік до англійського словника потрапляє близько 4 тисяч (‼️) нових слів.

Login

Lost your password?